Haber

Ekonomik Kriz Gençleri Vurdu Projesi: Başkan Ceritoğlu Şengel 14 Mayıs Vurgusu

Efes Selçuk Belediyesi tarafından projelendirilen Efes Kapalı Spor Salonu ve Gençlik Merkezi ihalesinin, firmaların ihaleye katılmaması sonucu yaşanan ekonomik kriz nedeniyle iptal edildiğini söyleyen Lider Filiz Ceritoğlu Şengel, 14 Mayıs. Efes Kapalı Spor Salonu ve Gençlik Merkezi’nin 18 Nisan’da düzenlenen ihalesine katılım olmadığını belirten Önder Ceritoğlu Şengel, ihale belgelerinin alınmasına rağmen 5 firmanın ihaleye katılmamasının nedeninin derinleşen ekonomik kriz olduğunu belirtti. 14 Mayıs’tan sonra süreç değişecekti.

Derinleşen ekonomik krizin neden olduğu

Lider Ceritoğlu Şengel, Efes Kapalı Spor Salonu ve Gençlik Merkezi ihalesine ilişkin yaptığı brifingde; “Bugün 18 Nisan. Efes Kapalı Spor Salonu ve Gençlik Merkezimiz için bugün itibariyle ihalesi yapıldı. Ancak derinleşen ekonomik kriz nedeniyle ihalemize teklif veren olmadı. Beş firma dosya almasına rağmen teklif vermedi. Bunun en önemli nedenlerinden biri derinleşen ekonomik krizdir.

GELECEK İÇİN UMUT VERMIYORUZ

Lider Ceritoğlu Şengel, Efes Selçuk adına çok değerli bir kazanım olacak Efes Kapalı Spor Salonu ve Gençlik Merkezi yapımından asla vazgeçmeyeceğini belirterek; “14 Mayıs’tan sonra ihalemizi tekrarladığımızda liyakat sahibi, ekonomiden anlayan, bu ülkenin gençlerini ve geleceğini düşünen bir güce kavuşmuş olacağız ve 14 Mayıs’tan sonra Efes Selçuk Gençlik Merkezi ve Kapalı Spor Salonu’nun mülkiyetine sahip olacağız. devlet tesisleri. 14 Mayıs’tan sonra tekrar ihalemizi yapacağız. Hiçbir şekilde umutsuz değilim ve çok kararlı olduğumuzu biliyorum. Efes Selçuklu gençleri için o gençlik merkezinin temeli benim dönemimde Efes Selçuk’ta atılacak ve inşaatı yapılacak. Hepinizi seviyorum. Geleceğe dair umudumuzu yitirmiyoruz ve 14 Mayıs’tan sonra tek bir şeyin değişmesiyle her şeyin değişeceğine olan inancımız tam olarak konuşuyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu